niedziela, 25 listopada 2012

# pierdoły

enternet

Najwspanialszy i najgorszy. To tutaj znajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, to tutaj jesteśmy "ekspertami" w każdej dziedzinie, to tutaj możemy  obsmarować kogoś gównem, to tutaj ludzie napiszą wszystko czego nie powiedzieliby ci w oczy. To tutaj zachwycamy się fotkami/filmikami. To tutaj śmiejemy się i rozmawiamy.  To tutaj każdy musi pokazać kim to nie jest . To tutaj leci ironia za ironią i chamstwo za chamstwem Ah, ah <3 Nie wiem kiedy i co spowodowało to ,że "internetowcy" robią się coraz bardziej chamscy. "Nowi" na forach itp. traktowani są jako gorsi. Wszyscy inni szukają tylko małego szczególiku do zaczepki a spytać o coś to strach się bać. Pomoc,to nie coś  gdzie chociaż mniej więcej możemy doradzić. Tu  trzeba kogoś dobić i jeszcze raz przypomnieć, wypomnieć mu tą rzecz.  Nie mam nic ciekawszego do roboty wejdę i powytykam im wszystkim błędy. W końcu to internet tu nikt mnie nie zna i mogę być kim chcę.... tylko czemu wybieramy chamstwo.

10 komentarzy:

 1. Hejterzy kocham ich <3 Nawet tu na blogerze jest tak że co druga osoba,uważa się za eksperta,piszę to jaki jego pies nie jest cudowny i jak to ładnie frisbee łapie,przychodzi co do czego a pies nawet głupiego siad nie potrafi xD Uwielbiam jak dodam jakąś notkę z jakąś nową sztuczką a zaraz "Dzieci eksperci" muszą mi wytykać błędy,no cóż widocznie nie mają swojego życia i muszą zajmować się czyimś :) Pozdrawiamy ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. No niestety coraz więcej takich ludzi w internecie... Maskara...

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem trzeba zachować jakąś równowagę między przesadnym "titaniem" i słodzeniem a szukaniem na siłę czegokolwiek, do czego można by się przyczepić ;).

  Internet to świetne źródło informacji, ale wtedy, kiedy potrafi się poddać je odpowiedniej selekcji i ze stosu bzdur wybrać to, co faktycznie jest prawdzie i może nam się przydać.

  Najlepsi są ludzie, którzy wiedzą o tobie więcej niż ty sam <3.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że tacy ludzie ciągle zaśmiecają internet, który ma przecież być dla nas, a nie przeciw nam. Z drugiej strony nie jest też super, jak ktoś wszędzie pisze w komentarzach "super, fotki, mądry psiak, super filmik itp. Trzeba zachować równowagę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak mądrze napisane! Niestety chamstwo jest w tych czasach dziwnie zaraźliwe... Nie zdążysz nawet napisać a już wytykają ci błędy. :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Najgorsze jest to, że takie sytuacje faktycznie mają miejsce na każdym forum czy portalu społecznościowym. Ja tam uwielbiam tych "wszechwiedzących", którzy nie posiadając żadnego doświadczenia są gotowi na "podbój świata". A ocenianie innych to przecież takie typowe i naturalne! Niektórzy zawsze wiedzą o nas więcej i znają nas lepiej niż my sami ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny border ;)
  Zapraszam też do mnie http://dogandmy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie do tego posta,ale ogólnie.
  Pies z pasją, Właścicielka z pasją.
  Trwajcie w tym jak najdłużej :D

  Pozdrawiam,
  www.sznaucer-klara.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie wszystkie fora są takie, choć obecnie rzeczywiście jest coraz więcej osób wszechwiedzących i wymądrzających się... przykre... przez to trzeba uważniej dobierać towarzystwo z którym się trzymamy
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

zaglądamy