poniedziałek, 10 marca 2014

# relacje

Wiosenne frisbowe warsztaty treningowe z Gumishi&Gubishi :P

Mówiąc ,że ten rok będzie dobrym ,  dużo się nie pomyliłam......jak na razie  Jest marzec a my zaliczyliśmy kolejne  warsztaty z frisbee :)
Było bardzo ....epicko?
To chyba trochę nie pasujące określenie ale ,jako że nie przeklinam :p .....
Wróciliśmy z widzą ale wciąż pragniemy więcej. Powróciłam oczywiście z chorym gardłem -no ale czego się nie robi dla zabawy :D Dziękujemy bardzo, bardzo za wiele rad i nauk ! A także ,za miłe spędzenie całego 8 marca ! Lepszego prezentu na dzień kobiet nie mogłam sobie wymarzyć :p 
Niestety mi pozostaje  "iść w krzaki i płakać" ,na to jak ciulowym przewodnikiem jestem.
Nie lubię się nad sobą rozczulać , nie potrzebuję też wielce pocieszeń.Więc jeśli chodzi o mnie to to by było chyba na tyle , nie ma co się rozpisywać na ten temat :p Praca z pamperkiem sprawia  wiele radości , jednak chyba muszę trzaskać sobie jakieś meliski przed.

Mam piękne , zdolne dziecko kwiatów dlatego nadal musimy pracować nad naszym rozproszeniem w terenie. Jako ,że przestaliśmy mieć z tym problemy ,zaczęliśmy się skupiać  na innych aspektach naszej pracy. No i znów wygląda to jak wygląda.
 Już kiedyś pisałam.  Zamiast na podstawach,  zaczęliśmy się skupiać na wymyślnych figurach i innych sretete. Nie wyszło nam to na dobre oczywiście. I teraz musimy niektóre rzeczy odkręcać albo zacząć tworzyć na nowo. Jednak mamy czas , jesteśmy młodzi i ....piękni ; D a ja wciąż trzymam się pozytywnej energii . Dlatego niedługo powracamy znowu się  kształcić  może też dołować <nie ukrywam ,że ostatnio ucierpiało trochę moje ja ;p >  ale nie przestaniemy robić tego co sprawia nam przyjemność . amen !
Tutaj chciałam jeszcze raz podziękować za cierpliwość i warsztaty :)!
Nasza niezawodna "Weronika od Holy"  :D  podratowała sytuację pamiątkową w postaci zdjęć , ponieważ ostatnio opuścił mnie duch "photographiiii"
więc  gdyby ktoś chciał obejrzeć wszystko znajduje się tutaj

A Setu załapał się na kilka pstryków od Bishi-Bishi    FANPAGE za które również bardzo dziękujemy !


<3


5 komentarzy:

 1. Super! :D Śliczne zdjęcia <3 Ten rok u nas również zapowiada się aktywnie (niestety przez to trochę się opuściłam w szkole i trzeba nadrabiać ;c ). Masa seminarii (w tym również to co organizuję (frisbee, jeśli chcielibyście więcej informacji to napiszcie na maila c; )
  Pozdrawiamy! :)
  Nina&Figa

  figusiowyswiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. super :) zazdroszczę wam takich warsztatów :)

  Pozdrawiamy: D&K :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Do zobaczenia na następnych warsztatach... :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog z chęcią będę tu zaglądała dodaję do obserwowanych
  Śliczny psiak
  http://golden-luna.blogspot.com/

  Pozdrawiamy Ola&Luna

  OdpowiedzUsuń

zaglądamy