sobota, 3 stycznia 2015

# nudne wywody ;] # relacje

Nie próbujmy powtórzyć 2014 , niech 2015 stworzy swoją historie !

Dzisiaj  może trochę sentymentalnie, ale inaczej  nie da opisać się naszego 2014. Był to wspaniały rok , pełen nowych doświadczeń  , pozytywnych ludzi, wielu historii ,nie zawsze związanych z "tym psim światem" no i zdecydowanie bardzo przełomowy. Już sam początek starego roku rozpoczął się dobrą falą  dlatego może trochę za dużo oczekuję od nowego ,w którym trzeba będzie zmierzyć się z paroma przeciwnościami losu . Mimo tego nadal jestem dobrej myśli ; >! Ale trzeba poukładać sobie w mózgu co niego i zacząć tworzyć nową historie , z tak samo pozytywną energią jak ostatnio - być może to właśnie jest kluczem do sukcesu :p .
Dlaczego 2014 był taki wspaniały? Być może dlatego ,że gdy coś wspominam , praktycznie nie mogę znaleźć niemiłych wspomnieć . A z tymi doświadczeniami  mogę stwierdzić , iż 2015 będzie jeszcze lepszy ! :)
Tak więc by całkowicie zamknąć 2014 należy chyba zrobić małą powtórkę z wydarzeń ;)

Zdecydowanie jednym z ważniejszych dla  mnie momentów była przeprowadzka.Wreszcie, wymarzona , wyczekana zajęła mój mózg na dłuuugi długi czas. A Setu został panem na swych włościach.
Natomiast ważnym momentem w naszym życiu sportowym był debiut na dcdc we Wrocławiu,
po którym puchłam z dumy przez dłuugi czas. 2runda 1runda .  A gdyby tego było mało jakiś czas później mój pies wreszcie przekonał się do wody i zaczął pływać!  I jak tu nie mówić ,że był to rok bardzo przełomowy.     Dlatego też miedzy innymi mam nadzieję ,że w tym roku  uda nam się odwiedzić Poznań i Wrocław , sprawdzić nasze frisbowe umiejętności, i spotkać super team'y .!
Kolejnym ważnym aspektem w życiu sportowym była możliwość uczestnictwa na treningu frisbee pod okiem Agnieszki i Pauli. Taaak powtarzam się co roku ale nasz psi kalendarz pod względem wyjazdów jest "bardzo napięty". Nic  więc dziwnego ,że na te dwa spotkania były dla nas wielkim wydarzeniem ;p Dlatego w planach  mam ,iż uda nam się wybrać na takie semi więcej niż 2 razy. Gdyby na to spojrzeć tak -----> to bardzo niesprawiedliwe ! Rok ma całe 365 dni a  tylko dwa, dane nam było  przeznaczyć  na konkret trening frisbee. Z drugiej strony ! Lepiej cieszyć się z tego co się ma niż narzekać i nie mieć nic !
W wakacje natomiast spotkała nas niemiła sytuacja związane z Setusowym oczkiem , która uziemiła nas na prawie miesiąc. Jednak jakby spojrzeć na to z drugiej strony nie ma tego złego. Trochę pocierpieliśmy ale wszystko się zagoiło a przecież mogło być gorzej i skończyć operacją.
Bądźmy pozytywni :)

Kolejny punkt to : Holciakowy przyjazd. Jak co roku spotykaliśmy się z Holciakami na wspólnych treningach frisbee . Jednak już od jakiegoś czasu mamy małą przerwę i Setu nie może się już doczekać kiedy spotka swoją żonę ;>
Jednak w tym roku to Holy odwiedziła nas na parę dni - co również było ciekawym doświadczeniem :p i dla mnie i dla Setusa , który musiał dzielić dom z drugim osobnikiem swojego gatunku
 W tym roku spotkało nas jeszcze wiele ,  przygód ,których nie sposób opisać. I wszystkie były magiczne na swój sposób. Poznaliśmy też wiele nowych wspaniałych osób i ich czworonogi :p
To był również szalony rok i dziękuję wszystkim , którzy go takim uczynili ;)
A jeśli o nas chodzi w obecnej chwili to ....
setu nadal jest piękny ;D

ćwiczymy nad techniką skoku .... i mam kolejne powody do dumy

coraz wyżej i wyżej !

Jakieś palny na 2015 ?
Dochodząc do wniosku , stwierdzam ,że nie będę sobie zakładać za dużo , żeby się czasem nie rozczarować  . Niech się dzieje co chce ...byle dobrze :) ! Przecież ten rok ma być jeszcze lepszym.

fot.BishiCollakowa-PhotographyHoTus


18 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia ja też sobie nigdy dużo nie obiecuje bo często mam rozczarowanie :(

  Pozdrawiamy
  L&S

  OdpowiedzUsuń
 2. No to niech to będzie dobry rok! Ja czuję że będzie udany, oby dla Was również :).
  PS. Jedziesz może na Odlot do annówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety nie : < Annówka chodzi mi po głowie od dłuuugiego czasu i mam cichą nadzieję , może może na coś pod koniec roku uda nam się załapać

   Usuń
  2. Szkoda, widziałam cię na wydarzeniu na fb, nie ma nigdzie listy osób które się zapisały więc pytam każdego ;).
   PS. Nominowałam Cię do Liebster Blog Award, zapraszam do zabawy :D.

   Usuń
  3. szczęśliwcy pewnie niedługo się ujawnią :D więc życzymy dobrej zabawy
   .
   o dziękujemy : p muszę wpaść obczaić o co w tym chodzi

   Usuń
 3. Dla nas rok 2014 też był najlepszy :) Mam nadzieję, ze w tym roku we Wrocławiu i Poznaniu spotkamy się na DCDC ( oby w końcu mi się udało przyjechać ) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdzieś musi się udać :) wiec do zobaczenia :D!

   Usuń
 4. Dokładnie, byle dobrze i tego Wam życzę :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech 2015 rok będzie jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda, 2014 był przełomem. Nie ma co planować, niech się dzieje, co chce, tylko tak jak mówisz, byle dobrze! :D
  Setus taki piękny :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę sie, że to był dla Was taki dobry rok. A przeprowadzki to już w ogóle zazdroszczę ;) Oby 2015 okazał się jeszcze lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 8. No to niech 2015 będzie jeszcze lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę wam aby rok 2015 przyniósł same sukcesy ! :)

  http://szalonybelg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę wam, żeby ten rok był jeszcze lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzę wam, aby ten rok był cudowny, wspaniały i pełen przygód!
  Śliczny pies!:))))

  OdpowiedzUsuń
 12. Zostaliście nominowani do LBA! :) Więcej informacji tutaj: http://kundelkowelove.blogspot.com/2015/01/liebster-blog-award-x2.html
  Oczywiście nie musisz brać udziału ;)
  Pozdrawiam! :))

  OdpowiedzUsuń
 13. Nominowałam Cię do LBA, więcej na moim blogu http://texasbc.blogspot.com/2015/01/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 14. Zostałaś nominowana przeze mnie do LBA :)
  http://saracollak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

zaglądamy