piątek, 18 kwietnia 2014

# życie z bołdełkiem

together? together

Chciałam zacząć od bardzo miłej rzeczy mianowicie : 10 kwietnia minęły  3 lat od kiedy Setu zamieszkał z nami.
 Coś koło tej daty założyłam też  "blogaska" . Wiadomka :D cieszyłam się z niego jak głupia i musiałam gdzieś dać upust całej radości , więc czemu by nie pierdzielnąć sobie bloga. Siara ?
E gdzie tam , wiele osób czuje potrzebę opisania czegoś gdzieś , tak też więc miałam i ja a ,że technologia pędzi to przodu to zwykłe pamiętniki zmieniły się w te internetowe.
Ku zdziwieniu niektórym , sprawia to dużo frajdy i dobrze nieraz jest się wyżalić :p <a jeśli komuś coś się nie podoba wcale nie musi tego czytać ,ludzie też nie kupują gazet które ich nie interesują>. 
Co racja pierwotnie blog miał mieć muuuultum multum zdjęć , wszystkie jednego psa, większość taka sama . Ile można mieć zdjęć gdzie pies stoi, siedzi , leży śpi, prosi ....... ?  DUŻO! i mówi o tym pamięć mojego dysku ,no ale jak długo można :D z czasem poczułam potrzebę napisania czegoś dłuższego i tak się zaczęło ,że wkręciłam się w to prowadzenie bloga. :p Nie ma szału ,tyłka nie urywa , podoba się czy nie , będzie i jest bo jak na razie dobrze mi z tym ; > Co miłe , nie sądziłam ,iż tyle osób nas  zaobserwuje i jest w stanie mnie czytać < tak wiem większość tak pisze>  :D  ale jest to naprawdę miłe , kiedy pisze się dla siebie i z czasem zauważa ,że inni wchodzą i podczytują , jednak jeszcze milsze kiedy zdarzyło mi się dostać parę maili od osób , które pytają o bordery, nie kupują na pierwszego strzała , pytają o różne rzeczy w kwestii jak to żyć z psem i bardzo się cieszę jeśli mogę pomóc choć w małym stopniu co i jak <bo w chwili obecnej jeszcze mniej wiem niż nie wiem  >  :p
Wracając jednak do pana S
trafił mi się najwspanialszy pies a inni niech sobie mówią co chcą ;D
7 komentarzy:

 1. Na żywo jest równie pięny jak na zdjęciach. (kilka razy was widziałam :D)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy :D więc następnym razem to na jakiś spacer a nie tak z daleka, jeśli będzie czas : p

   Usuń
  2. Z chęcią ale ja odwagi nie mam :P Ostatnio to was z Holly widziałam (szłam z mieszancem jamnika, a Setu na nia japke darł :P) no ale jak to ja nie odezwałam się niczym ;c

   Usuń
  3. oo to byłyście Wy :D nie poznałam nawet
   to następnym razem spacerek : p

   Usuń
 2. Najlepszego dla Setusa! Rzeczywiście jest wspaniały <3 .

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego naj dla waszego duetu! :)

  OdpowiedzUsuń

zaglądamy